Studencki Sylwester w Hotelu Forum!

2 grudnia 2011

Jeśli chcesz uczestniczyć w czymś naprawdę epickim, co utkwi w Twojej pamięci na długie lata, musisz się wybrać na Studenckiego Sylwestra w Hotelu Forum! Jest to iście magiczne miejsce, w którym 1600 młodych, zdeterminowanych do szaleńczej zabawy ludzi, bawi się do białego rana w towarzystwie swoich najbliższych. Wspaniała studencka atmosfera, 5 tys m kw. pomieszczeń i aż 800 m kw. samego parkietu, powoduje, że jest to największe studenckie wydarzenie podczas, którego witamy nowy rok!

Pierwsza edycja Studenckiego Sylwestra w Hotelu Forum miała miejsce w 2003 roku. Już wtedy mogliśmy mówić o dużym sukcesie, gdyż na imprezę przyszło blisko tysiąc młodych i spragnionych wrażeń ludzi. Inicjatywa wzięła się ze zwykłej studenckiej potrzeby spędzenia tej wyjątkowej nocy w gronie najbliższych znajomych, co okazało się dość skomplikowane, gdyż najbliżsi znajomi mają również znajomych, a tamci innych kolegów i przyjaciół, i tak nam się zrobiła grupa blisko tysięczna. Impreza wówczas miała być próbą sprawdzenia czy, i z jakim zainteresowaniem młodzież będzie chciała uczestniczyć w tego typu wydarzeniu. Jak się okazało, potrzeba na taką imprezę była tak duża, że informacja przeleciała przez Kraków, niczym struś pędziwiatr uciekający przed nienajedzonym kojotem :). Tak więc od tegoż pamiętnego 2003 roku rozpoczęliśmy cykl eventów, które z roku na rok nabierają większego rozmachu, a studenci przybywają większymi grupami, bawiąc się głośniej i dłużej!!!

Zeszłoroczny sylwester był rekordowy, gdyż na parkiecie równocześnie bawiło się ponad 1 600 ludzi. Do dyspozycji mamy ponad 5 tys. m2 z czego sam parkiet zajmuje aż 800 m2, co prawdopodobnie klasyfikuje go na pierwszej pozycji co do wielkości w kraju. Ponadto jest 6 sal, gdzie studenci mają przypisane własne stoliki, które syto zastawiamy jedzeniem i napojami, dodatkowo  w pomieszczeniach ustawiamy szwedzkie stoły, które całą noc są uzupełniane przez kelnerów. Od samego początku współpracuje z nami marka Lech, która rozkłada swoje dystrybutory w kilku miejscach lokalu. Co roku podajemy ,,złocisty napój” w studenckiej cenie, ale co najważniejsze… my wiemy, że każdy student ma swoje preferowane trunki, dlatego też każdy może wnosić taki alkohol jaki lubi i tyle ile uniesie!!!

Studencki Sylwester w Hotelu Forum jest tak wyjątkowy ponieważ tworzą go młodzi, pełni energii i ochoty na zabawę ludzie. Studenci przebijają się pomysłami na przebranie, co dodatkowo uwypukla unikatowy klimat imprezy. Bawiąc się do białego rana witają rok w iście sarmacki sposób. Klimatem muzycznym opiekuje się znany krakowski DJ Ke3up, który na co dzień grywa w typowo studenckich klubach takich jak Kwadrat, Dziekanat itp., toteż głośniki wręcz ociekają tłustym bitem, nie pozwalając na spoczynek 😉

Brak Komentarzy do tego Artykułu

Komentarze zamknięte!

 • Restauracja Scandale Royal
  zniżka -10%

  Restauracja Scandale Royal

  ul. Plac Szczepański 2, Kraków
 • Restauracja Le Scandale
  zniżka -10%

  Restauracja Le Scandale

  ul. Plac Nowy 1, Kraków
 • Restauracja Hamsa
  zniżka -10%

  Restauracja Hamsa

  ul. Szeroka 2, Kraków
 • Restauracja Avenue
  zniżka -10%

  Restauracja Avenue

  ul. Józefa 25, Kraków
 • Pub Bull
  zniżka -10%

  Pub Bull

  ul. Mikołajska 2, Kraków
 • Pub English Football Club
  zniżka -10%

  Pub English Football Club

  ul. Mikołajska 5, Kraków
 • Pub Tak Było
  zniżka -10%

  Pub Tak Było

  ul. Szpitalna 9, Kraków
 • The Dorsz Fish&Chips
  zniżka -10%

  The Dorsz Fish&Chips

  ul. Św. Anny 4, Kraków
 • Klub Alternatywy
  zniżka -10%

  Klub Alternatywy

  ul. Mały Rynek 4, Kraków